«Полтавагаз збут» припинив постачати газ клієнтам

Із 1 вересня ТОВ «Полтавагаз збут» припинило постачати газ своїм клієнтам.

Надалі для безперебійного газопостачання колишні клієнти «Полтавагаз збут» мають обрати та підключитися до ринкового постачальника.

Із 1 вересня 2021 року ТОВ «Полтавагаз збут», яке забезпечувало газопостачанням побутових клієнтів на Полтавщині, через невиконання вимог Кодексу газотранспортної системи припинило постачати газ 219 тисячам полтавців. Відповідно до Правил постачання природного газу цих клієнтів тимчасово обслуговуватиме постачальник «останньої надії».

Для безперебійного газопостачання мешканці Полтави та прилеглих районів мають обрати та підключитися до ринкового постачальника. Станом на сьогодні в Україні газ побутовим клієнтам постачають понад 50 компаній. Обрати постачальника й порівняти ціни можна на онлайн-ресурсах «ГазПравда» або «Газотека».

Клієнти, яких обслуговує постачальник «останньої надії», не стають автоматично комерційними клієнтами ГК «Нафтогаз України». «Остання надія» – це тимчасове рішення для уникнення перебоїв із газопостачанням, яке за результатами урядового конкурсу забезпечує ГК «Нафтогаз України».