60 тисяч полтавців залишилися без централізованого гарячого водопостачання

Сьогодні, 6 вересня, близько 11-ї години АТ «Полтавагаз» припинив постачання газу до першої котельні ПОКВПГТ «Полтаватеплоенерго» — на вул. Ціолковського. Причина відключення — борги теплоенерго перед газопостачальником, які виникли через невідповідність тарифів.

За інформацією прес-служби ПОКВПГТ «Полтаватеплоенерго», котельня на вул. Ціолковського забезпечує гарячої водою 30% мешканців Полтави. Це понад 60 тисяч осіб, переважно з мікрорайону Алмазний. Зокрема, гаряча вода з об’єкту надходила у житлові будинки, перинатальний центр та інші заклади соціального спрямування.

За останніми підрахунками, заборгованість теплоенерго перед «Полтавагазом» становить близько 55 млн грн. Обидві сторони погоджуються, що такі суми нарахувалися через невідповідність тарифів, однак держава у процес поки не втручається і на поступки ніхто не йде.

У «Полтаватеплоенерго» наголошують, що відключення відбуваються всупереч чинному законодавству.

Нагадаємо, про ризик відключення газу та припинення централізованого постачання гарячої води організації попередили 2 тижні тому. «Полтаватеплоенерго» попередило, що «Полтавагаз» відправило до них офіційного листа щодо заборгованості. Останнє, в свою чергу, заявляє, що діє в рамках чинного законодавства, виконує свої зобов’язання та не виключає подальші припинення газопостачання й до інших котелень.


Хочеш першим отримувати новини з Полтавщини?
Підписуйся на наш канал у Телеграм!

Читайте також