Біленький кличе чиновників “побігати в ширину” за бюджетні гроші

Голова облради Біленький придумав новий спосіб потратити бюджетні кошти. Цього разу він вирішив зібрати депутатів та чиновників всіх рівнів у село Вельбівка, на чемпіонат зі спортивного орієнтування та пішохідного туризму. Оголошено, що взяти участь можуть “всі бажаючі”, хоча насправді на кожну громаду вже надіслали рознарядку, скільки чиновників та депутатів має бути в обов’язковому порядку.

Депутати вже встигли розкритикувати затію Біленького і назвали її вівертим “совком” та “забігом в ширину”.

Це все дрімуча радянщина, коли “зверху” придумували “спортивне свято”, на яке “добровільно-примусово” “запрошували” “всіх бажаючих“, – так відгукнувся про ініціативу Біленького” депутат облради Телятник. – Це все від відсутності загальної освіти і елементарних уявлень про предмет діяльності, якою по службі опікуєшся. Це все одно як заходити в квартиру через вікно, а замість унітазу використовувати ванну.

І ще один важливий момент. У всьому цивілізованому світі спортсмени-аматори, і навіть паралімпійські чемпіони самі фінансують свої заняття спортом, вишукуючи для цього різні можливості і знаходячи спонсорів. Але на Полтавщині “спортивне свято” чиновників чомусь проходить за рахунок бюджетних коштів – на базі “дитячого” комунального підприємства.