У Кременчуці на Дніпрі перекинувся човен: одна дівчина виплила, її четверо друзів – ні

У неділю ввечері, о 22.15, в акваторії р. Дніпра в Крюківському районі м. Кременчука, під час перепливання річки з острова «Шаламай» до берега на моторному човні (поблизу автомобільного мосту «Крюківський» через р. Дніпро), сталося його перекидання. Про це повідомляють в обласному управлінні з питань цивільного захисту.

На човні знаходилось 5 чоловік (дві особи жіночої статі та три особи чоловічої статі). Громадянка С. 2000 року народження, мешканка Крюківського району м. Кременчука самостійно дісталася до берега та повідомила про дану подію. Інші особи до берега не дісталися.

Для проведення пошуково-рятувальних робіт залучено одне відділення 15 ДПРЧ; рятувально-водолазне відділення аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Полтавській області; КУ «Кременчуцька рятувально-водолазна станція» Кременчуцької міської ради. Всього до пошуково-рятувальних робіт залучено 8 одиниць техніки, з них 5 човнів та 37 чоловік особового складу.

О 23.02 місцевими населенням виявлено затоплений човен на відстані близько 50 м від берега. Людей не знайдено. Роботи по пошуку людей будуть тривати 25.03.2019 року.