І раніше на уроках ставало погано: подробиці про смерть полтавської школярки

Вчора, 15 вересня, ми повідомляли про те, що у полтавському ліцеї № 33 на уроці фізкультури 10-річна дівчинка втратила свідоміст і згодом померла у Дитячій міській лікарні.

Як повідомили у поліції Полтави, медпрацівник школи та вчитель фізкультури одразу розпочали реанімаційні заходи та викликали карету екстреної медичної допомоги. Швидка, яка приїхала на виклик, доставила дитину до лікарні, але, на жаль, врятувати життя дівчинки не вдалося.

За даним фактом слідчий поліції, під процесуальним керівництвом Полтавської окружної прокуратури, вніс відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за кваліфікуючими ознаками частини 1 статті 115 Кримінального кодексу України. У рамках кримінального провадження тривають слідчі дії. Обставини та причина смерті дитини встановлюються.

Як повідомив «Полтавській хвилі» речник ГУНП Юрій Сулаєв, станом на 16 вересня триває досудове розслідування. Тіло направлено до бюро судово-медичних експертиз для встановлення причини смерті. Але висновків ще немає.

Як повідомила директорка школи телеканалу Суспільне, дівчинці ставало погано не вперше, раніше вона теж ледь не втрачала свідомість. При цьому, дитина була в основній групі по фізкультурі.

«На спецгрупі вона не перебувала. У неї основна група. У мене оригінал цієї довідки, слідчі його бачили, перевіряли. І попередні роки – 3 та 4 класи, також довідки про те, що основна група з фізкультури. У довідці вказано, що вони по 31.08 проходили там щось у ендокринолога, але таких, щоб скарг серйозних у неї не було», — розповіла директорка ліцею №33 Наталія Кікоть.