Опалення у 109 мікрорайоні Полтави: яка ситуація наразі

16 вересня на території «Полтаватепло» відбулася виїзна депутатська містобудівна комісія. Депутати перевірили котельню мікрорайону.

Спочатку депутатів не пускали на територію підприємства. Вони викликали поліцію за штучне перешкоджання діяльності. Згодом їх та журналістів пропустили.

Власником котельні є ТОВ «Інжинірингова компанія “Біоенергетичні системи”». Це один із засновників підприємства «Полтаватепло», яке створили для опалення 109-мікрорайону. Керівник комунального підприємства Олександр Пороскун розповів, у якому стані наразі знаходиться котельня:

«Наразі приготували технологічний отвір для завантаження котла на місце його встановлення. Там встановлена спеціальна труба для виводу відходів. Підведені вода, газ світло».

Для підключення газу провели переговори з «Полтавагаз», також звернулися «Нафтогазу», бо вони дають найменшу ціну на газ. З Нафтогазом підприємство зможе укласти договір після того, як укладе з «Полтавагазом». 

Наразі найголовнішою проблемою підключення газу є заборгованість у майже 10 млн грн. З них близько 650 тисяч витратять на придбання додаткового обладнання для котла. Планують придбати спеціальний перехідник для котла, щоб регулювати потужність подачі газу. Пороскун говорить, що орієнтовна дата підключення газу – 1 грудня:

«Я також  буду просити через міську раду, щоб з 15 жовтня допомогли “Полтаватеплоенерго” у початку опалювального сезону. Для цього їм потрібно надати аванс».

Щоб розв’язати проблему опалення мікрорайону депутати міської ради надали доручення управління ЖКГ невідкладно розглянути звернення директора «Полтаватепло». Підготувати проєкт рішення про виділення необхідної суми коштів на погашення боргу і запуск «Полтаватепло» мають на найближчу сесію.


Хочеш першим отримувати новини з Полтавщини?
Підписуйся на наш канал у Телеграм!

Читайте також