У масовому підпалі автівок у Полтаві звинуватили депутата від “Довіри”

Голова карлівського фермерського господарства «Кумечко», адвокат та ветеран АТО Ігор Кумечко звинуватив у сьогоднішньому підпалі автомобілів своєї родини Volkswagen Touareg та Nissan Juke родину депутата Полтавської облради від партії «Довіра» Василя Кириченка, гендиректора ТОВ «Світоч».

Нагадаємо, під час пожежі всього згоріло 6 автомобілів. З них дві належать родині Кумечка. Чотири інших автомобілів згоріли тому, що стояли поруч з авто, які були ціллю для зловмисника.

У групі мережі Facebook «Типова Карлівка» Ігор Кумечко розмістив фото згорілих авто та написав:

— Ну що, довго Кириченки «держалися». Сьогодні вночі було спалено два автомобілі моєї родини! Якщо закон для ментів, а депутат працюватиме працювати не буде (ймовірно, якщо буде працювати й надалі. — Авт.), буде працювати самосуд!

У коментарі для видання «Полтавщина» Ігор Кумечко розповів:

— У мене є давній конфлікт з родиною Кириченків щодо моїх батьківських паїв, їх площа 6 га, а також з приводу старої господарської будівлі. Я відмовлявся продавати цю землю «Світочу». Коли я підходив до Василя Кириченка, щоб мирно переговорити, то він вихоплював пістолет та погрожував. Старший син Кириченка працює заступником начальника карлівської поліції. Молодший, Валентин, працював начальником районного відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми. Однак через конфлікт зі мною обласне ГУНП вирішило його понизити на посаді. Третього вересня Валентин підійшов до мене і заявив, що «готуйся, вже скоро». З четверга на п’ятницю автомобіль Валентина бачили біля автостоянки на Огнівській, хоча він там не мешкає. Це дає мені підстави звинуватити у підпалі моїх автомобілів саме родину депутата.