Продавали й у Полтаві: викрито наркоторговців, які діяли по всій Україні, заробляючи мільйони

Правоохоронці припинили діяльність потужної злочинної організації, яка займалася виготовленням та розповсюдженням особливо небезпечних наркотиків на території 13 областей України, 32 осіб затримали.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Відзначається, що інформація про групу осіб, яка виготовляла важкі наркотики, надійшла до поліції у 2018 році. За цими матеріалами розпочали кримінальне провадження.

Під час розслідування з’ясувалося, що до кримінального бізнесу причетні понад 80 осіб, в переважній більшості – уродженці Одещини, Миколаївщини та Чернігівщини.

Організатором наркоугруповання був 27-річний раніше судимий за незаконні операції з наркотиками уродженець Одеської області, мешканець Києва. 

Його правою рукою 23-річний земляк, який нині теж мешкає у столиці. До “бізнесу” він  залучив всю свою родину.

Вирощування конопель, виготовлення наркотичних засобів та психотропних речовин здійснювалося у теплицях та нарколабораторіях на території Одеської, Кіровоградської, Миколаївської та Рівненської областей. 

Злочинна організація розповсюджувала наркотовар на території Сумської, Одеської, Київської, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Харківської та Чернігівської областей України. 

Збували наркотики за допомогою чат-бота в одному з месенджерів, де клієнти обирали тип наркотика, кількість, місце отримання та реквізити для оплати.

“Встановлені наразі “закладчики” – молоді люди, віком від 17 до 25 років, серед яких і хлопці, і дівчата. Батьки цих осіб, в переважній більшості, знали про кримінальний заробіток своїх дітей та навіть сприяли їм, зберігаючи вдома товар”, – йдеться в повідомленні.

За попередніми підрахунками щомісячний обіг кримінального товару складав 10 мільйонів гривень.