У Полтаві затримали незаконного мігранта з Туркменістану

Факт порушення іноземцем правил перебування в Україні задокументували оперативники міграційної поліції області спільно з працівниками Управління Державної міграційної служби в Полтавській області (далі – ДМС) та співробітниками регіонального Управління Служби безпеки України. 

Іноземця-нелегала виявили на одній з вулиць Полтави під час спільного рейду, що проводиться в рамках цільових профілактичних заходів щодо нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері.

Як стало відомо, 22-річний громадянин Республіки Туркменістан порушив правила перебування в Україні. Завершивши влітку цього року навчання в одному із закладів вищої освіти міста Полтави він не виїхав за межі нашої держави у встановлений законом строк, проживав без документів на право проживання в Україні та ухилявся від виїзду.

Міграційна поліція області звернулася з клопотанням до Управління ДМС про притягнення порушника міграційного законодавства до адміністративної відповідальності та його примусового повернення до країни походження.

За порушення правил міграційного законодавства працівники управління ДМС склали відносно іноземця протокол за ч. 1 ст. 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування іноземців в України) та наклали штраф.