Заклади освіти Кременчука готові до початку опалювального сезону

На засіданні штабу з підготовки господарства територіальної громади до осінньо-зимового періоду, міський голова Кременчука Віталій Малецький повідомив про готовність закладів освіти до опалювального сезону.

Найближчим часом до подачі теплоносія проведуть роботи з введення в експлуатацію індивідуальних теплових пунктів в закладах середньої освіти №18, 25, 12, 9 і 27 Кременчука. Про це повідомляють в міській раді.

Наразі в 11 дитячих садочках, що потрапили до європейського проєкту “Підвищення енергоефективності громадських будівель” продовжують роботи з термомодернізації.

“Міський голова Віталій Малецький дав доручення координаторам реалізації проєкту з енергоефективності завершити роботи з комплексного утеплення в дошкільних закладах за 1,5 тижня. Фахівцям технагляду особисто контролювати якість виконання робіт, щоб до моменту подачі теплоносія всі заклади освіти були підготовлені до запуску тепла”, – йдеться у повідомленні.

Проєктом “Підвищення енергоефективності громадських будівель” охоплено 67 дитячих садочків, шкіл і закладів охорони здоров’я міста. По його завершенню бюджет міста має отримати від 30 до 60% економії коштів, які щорічно витрачають на оплату енергоносіїв закладів бюджетної сфери.