Кременчужанин кулаками забив матір до смерті: Крюківський райсуд виніс вирок

Смерть настала від тупої травми голови з крововиливами під оболонки та речовину головного мозку.

Днями суддя Крюківського райсуду Кременчука Олександр Маханьков розглянув у судовому засіданні кримінальне провадження по обвинуваченню кременчужанина у вчиненні злочину, передбаченого ст.121 ч.2 Кримінального кодексу України «Умисне тяжке тілесне ушкодження».

Як сказано у вирокові, розміщеному в реєстрі судових рішень, 26 лютого 2019 року, ввечері, чоловік, перебуваючи за своїм місцем проживання, де тимчасово мешкала його мати, посварився з останньою і між ними виник конфлікт.

Під час конфлікту кременчужанин наніс старенькій матері, яка знаходилася у спальній кімнаті, декілька ударів кулаками в голову. Після цього чоловік пішов спати.

Внаслідок отриманих травм жінка померла. Згідно висновків судмедекспертів, смерть настала від тупої травми голови з крововиливами під оболонки та речовину головного мозку.

Враховуючи розвиток трупних явищ, а саме трупних плям, трупного охолодження при вимірюванні ректальної температури, експерт вважає, що смерть жінки настала в проміжок часу з 23.00 26 лютого 2019 року до 2.30 ночі 27 лютого.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю.

Зазначимо, що за ч. 2 статті 121 умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене способом, що має характер особливого мучення, або вчинене групою осіб, а також з метою залякування потерпілого або інших осіб, або вчинене на замовлення, або спричинило смерть потерпілого – карається позбавленням волі на строк від 7 до 10 років.

У ході суду брат обвинуваченого прохав підсудного не карати суворо та при призначенні покарання врахувати поведінку вбитої. Також він заявив, що обвинувачений раніше не судимий, має постійне місце проживання і поганий стан здоров’я.

Заслухавши справу, суддя ухвалив визнати чоловіка винним та призначити покарання у виді позбавлення волі строком на 7 років. Вирок може бути оскаржений до Полтавського апеляційного суду.