Завдяки високому рівню вакцинації Полтавщина досі перебуває у “жовтій” зоні, – Кирило Тимошенко

У Полтавській області досить високий рівень вакцинації населення проти коронавірусної інфекції. Саме це і сприяє тому, що регіон перебуває у “жовтій” зоні карантину.

На цьому наголосив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко під час огляду центру вакцинації в ТРЦ “Київ” у Полтаві.

“Більше половини населення Полтавської області вакциновані двома дозами. Тому ми бачимо не таку велику кількість хворих, як в інших регіонах України, які потрапили до “червоної” зони. Бачимо, що люди йдуть вакцинуватися і це добре. Адже вакцинація допомагає у боротьбі з COVID-19″, – зазначив Кирило Тимошенко.

“У центрі вакцинації ми побачили ефективну організацію роботи. Цей центр дозволяє робити велику кількість щеплень протягом дня. Полтавська область славиться пілотними проєктами. Так, наприклад, пілот з вакцинації сільського населення плануємо реалізовувати в інших областях країни. Центр екстреної медичної допомоги є прикладом для інших областей. Його ефективна робота дозволить швидко реагувати на виклики та зберігати людські життя”, – наголосив головний санітарний лікар Ігор Кузін.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов сказав, що за необхідності в області відкриють додаткові пункти вакцинації. Всі ресурси для цього є.

“За минулу добу в області виявили понад тисячу хворих на коронавірусну інфекцію. Це рекордна кількість. Також минулої доби зроблено рекордну кількість щеплень – 10 тисяч. У районах, де високий рівень вакцинації спостерігаємо низький рівень захворюваності. За добу в області проводять понад 2 тисячі тестів, тому маємо об’єктивні дані по захворюваності. Вкотре закликаю – вакцинуйтеся”, – сказав Олег Синєгубов.