Поліція Полтави виписала 111 протоколів за перевезення стоячих пасажирів та відсутність масок

На початку минулого тижня поліція Полтави посилила контроль за дотриманням карантинних заходів. Мотивом до таких дій правоохоронців стало зростання темпів інфікування на коронавірус.

Так, з 18 жовтня частина приватних перевізників перестала брати на «борт» стоячих пасажирів. Перевізників, які ж продовжили набивати салон, ловила поліція і виписували протоколи про порушення. Наприклад, з 18 по 26 жовтня патрульна поліція Полтавської області склала 111 адмінпротоколів за порушення карантину (ст. 44-3 КУпАП). 47 протоколів на громадян, які були без масок у громадських місцях, 64 протоколи на водіїв, які перевозили стоячих пасажирів.

Зауважимо, що протоколи виписувала патрульна поліція Полтавської області, але більшість із них виписані саме у Полтаві.

Якщо порівняти із виписаними протоколами у попередньому місяці, видно збільшену активність поліції. У вересні поліцейські виписали 55 протоколів за порушення карантину, у серпні — 49 протоколів.

Штраф за неносіння маски у громадському місці складає 170-255 грн, за перевезення стоячих пасажирів від 17 000 грн до 34 000 грн. Посадові особи за порушення карантинних вимог можуть отримати штраф — від 34 000 грн до 170 000 грн.