У Полтаві жителі 109-мікрорайону влаштували мітинг під міськрадою

Головна причина протесту – відсутність опалення у житлових будинках. Мешканці 109-мікрорайону вважають, що відтермінування запуску опалення є службовою недбалістю полтавської влади.

UPD: Мітингувальників запросили до Полтавської міської ради на зустріч з представниками влади. З ними спілкуються міський голова Олександр Мамай, його перший заступник Валерій Пархоменко, заступник Євген Ричка та секретар міськради Андрій Карпов.

Про це стало відомо 1 листопада від керівника житлово-будівельного кооперативу «РОТОР» Валерія Горобця. Валерій Горобець очолює ЖБК, що охоплює 120 квартир, де живуть майже 300 людей. Також він спілкується з керівниками ще 5 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків 109-мікрорайону та міською й обласною владою.

«Учора відбулася акція протесту. На перекриття дороги вийшли люди, які не змогли вчора прийти, щоб їх почули. Вони протестували з вимогою розпочати подачу тепла в домівки. Сьогодні інші жителі прийшли на протест. Ми сподіваємося, що влада до нас вийде, почує наші прохання почути і не відтягувати запуск до 1 грудня».

50 жителів кажуть, що запуск опалення планують на 1 грудня, бо це пов’язано з технічними проблемами. Але це називають службовою недбалістю, бо ці роботи влада могла виконати влітку. Під час апаратної наради 1 листопада голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов повідомив, що сьогодні планують розв’язати проблему з опалення у цьому мікрорайоні. Нині невідомо, що саме він мав на увазі.