Заради грошей полтавка пішла у сексуальне рабство до іноземця

 23-річна полтавка завербувала свою землячку для надання послуг сексуального характеру за кордоном за матеріальну винагороду. 

Події відбувалися влітку 2016 року. Мешканка Полтави активно схиляла потерпілу до надання інтимних послуг за межами України, обіцяла високий заробіток, сприяла оформленню необхідних документів для виїзду за кордон, у тому числі квитків, та самому виїзду з метою подальшої експлуатації.   Натомість фігурантка повинна була отримати за це грошову винагороду.

Потерпіла  потребувала грошових коштів, перебувала в уразливому майновому стані, тому погодилась надавати послуги сексуального характеру за матеріальну винагороду, повідомляють у поліції.

У рамках відкритого кримінального провадження 23-річній жінці повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого частиною 1 статті 149 Кримінального кодексу України – вербування людини, вчиненому з метою експлуатації, з використанням уразливого стану особи.

Слідчими СУ ГУНП в Полтавській області закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно даної громадянки. Обвинувальний акт направлено на розгляд до одного з судів.

Відповідно до чинного законодавства,  зловмисниці може загрожувати покарання – позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

Новинар Полтавщини