У селах Миргородської громади встановлять нові контейнери для сміття

Нині в Миргородській громаді триває впровадження кількох екологічних ініціатив. Один проєкт передбачає закупівлю сміттєвих контейнерів для мешканців сіл, а інший – придбання сортувальної лінії для розподілу побутового сміття та контейнерів для роздільного збору відходів для закладів освіти.

Як повідомили у Миргородській міській раді, на черговому засіданні робочої групи обговорили хід реалізації проєктів, які проходять у межах обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області.

За словами заступника міського голови Сергія Швайки, передбачено закупівлю близько 1300 контейнерів об’ємом 240 літрів для приватних сільських домогосподарств. Їх розподілять по населених пунктах колишніх сільських рад, які брали участь у проєкті “Створення комплексної системи поводження з твердими побутовими відходами у Миргородському районі”.

За проєктом “Придбання мобільного сортувального комплексу” на зекономлені кошти вирішили придбати додаткове обладнання: транспортер для сортувальної лінії й два контейнери, які будуть встановлені для відбору органіки та хвостових відходів, які будуть утилізуватися на сміттєзвалищі.

“Прогнозується, що реалізовані ініціативи поліпшать екологічний стан у нашій громаді й продовжать термін експлуатації міського сміттєзвалища, що розташоване поблизу села Білики”, – йдеться у повідомленні.