Дорожники на Полтавщині кладуть асфальт в калюжі (відео)

Про чергові “успіхи” полтавських дорожників розповів користувач Фейсбук Олександр Петренко. Він виклав відео ремонту дороги Лохвиця-Яхники. Чоловіка обурило, що асфальт кладуть прямо в калюжі:

Учора ішов дощ, вода в калюжах та це не зупиняє Лохвицьких дорожників, вони продовжують класти асфальт. Хочу запитати, чи не вплине вода під новим асфальтом на якість проведеної роботи, – пише Петренко. – Хочу почути думку професіоналів!? Емоції зашкалюють! Я їжджу цією дорогою щодня, а класти свіжий асфальт з дощовою водою – це дурість.

До працівників-роботяг у мене немає ніяких питань, але є до їх керівників: Чому кладуть свіжий асфальт з дощовою водою? Чому не ремонтується дорога зі сторони Жабок в сторону Яхників, де яма на ямі, також відсутня захистна огорожа аварійно-небезпечної ділянки дороги в Яхниках (гора Зарічка), тросові огородження відсутні. Враховуючи аварійну небезпечність даного відрізку шляху, стан дорожнього покриття та незадовільну організацію боротьби з зимовою ожеледицею, захисне огородження може виявитися ЄДИНИМ захистом для учасників дорожнього руху.

Звертаємося до директора Державного підприємства “Агентство місцевих доріг Полтавської обл.” Басана О.І, голови Лохвицької ОТГ Радька В.І . Чому таке відбувається та хто понесе відповідальність???