У Миргородському районі чоловік не підпускав медиків до хворої на COVID-19 жінки

У Миргородському районі чоловік не підпустив лікарів до жінки у тяжкому стані з підозрою на COVID-19. Завдяки поліцейському офіцерові громади медикам вдалося потрапити до будинку та ушпиталити хвору. 

Про небезпечну для життя 53-річної жінки ситуацію, що сталася у селі Слобідка Миргородського району, до поліції повідомив її родич. Заявник зауважив, що колишній чоловік не впускає до будинку працівників швидкої медичної допомоги, порушуючи право хворої на отримання кваліфікованої допомоги в медичному закладі.

На повідомлення негайно відреагував поліцейський офіцер територіальної громади Анатолій Веремчук. На місці з’ясувалося, що чоловіка немає вдома, а двері будинку зачинені. Щоб надати можливість медикам та родичу хворої потрапити до приміщення, капітан поліції зірвав навісний замок. 

Виснажену хворобою власницю оселі знайшли в одній з кімнат. На щастя, жінка була у свідомості, однак у критичному стані. Після огляду та невідкладних маніпуляцій, необхідних для стабілізації її стану, поліцейський разом з медпрацівниками перенесли хвору до карети швидкої допомоги. 

Жінку з гострою пневмонією та підозрою на інфікування COVID-19 госпіталізували до інфекційного відділення лікарні інтенсивного лікування. На часі її здоров’ям опікуються лікарі.

Як зауважив Анатолій Веремчук, найближчим часом буде надано оцінку діям 66-річного чоловікова, який поставив колишню дружину у небезпечний для її життя стан. Офіцер громади збирає необхідні матеріали для прийняття правового рішення.