Через транспортний колапс в Полтаві ламаються тролейбуси

Полтавські тролейбуси виходять з ладу через надмірні навантаження, а кондуктори втрачають свідомість. Відмова приватних перевізників виїхати на маршрути в рази збільшила пасажиропотік.

“Проблема не втому, що тролейбусів не вистачає, ми могли б випустити більше. Сьогодні ми випустили 48 тролейбусів. Проблема у водіях і кондукторах. Ви розумієте, що кондуктори, які працюють у переповнених салонах — це не тяжко, це дуже тяжко. Тому були випадки, що людям ставало погано. І кількість пасажирів в салоні більше 100 чоловік — це відбивається на технічних моментах”,- сказав начальник КП “Полтаваелектроавтотранс” Євгеній Зайцев під час апаратної наради у міській раді, у понеділок, 13 травня.

Він також додав, що якщо найближчим часом ситуація не зміниться, то є ймовірність того, що доведеться знімати з маршрутів деякі тролейбуси через їхній технічний стан, бо через перенавантаження машини ламаються. Окрім цього підприємству не вистачає водіїв і кондукторів.

Зайцев також додав, що згідно угоди, підприємство могло б випускати на маршрути від 50 до 55 тролейбусів, але не вистачає працівників. І така тенденція спостерігається вже протягом майже 2-х років.