У Лубнах чоловік ґвалтував свою 12-річну доньку

7 років позбавлення волі отримав чоловік, який кілька разів ґвалтував свою доньку.

Нагадаємо, що обвинуваченного затримали у січні 2019 року після чергового акту насилля. 16 січня він, у стані алкогольного сп’яніння, після сварки з дружиною, стягнув за ногу з ліжка свою доньку, відвів до вітальні, поклав на диван поряд із собою й змусив дівчинку маструбувати його оголений статевий орган.

Як стало відомо із матеріалів судового провадження , ґвалтівник знущався над донькою й до того – слідство встановили ще два факти.

У кінці липня 2018 року чоловік покликав дівчинку до підсобного приміщення, всадив на диван перед собою. Стоячи на ногах перед нею, зняв верхній одяг та спідню білизну і погрожуючи фізичним насиллям, змусив зайнятися з ним оральним сексом, ввівши свій оголений чоловічий статевий орган до ротової порожнини малолітньої дочки.

Те саме повторилося наприкінці жовтня 2018-го в будинку.

У суді обвинувачений свою провину визнав повністю і розкаявся.

Суд визнав його винним у вчиненні злочинів, передбачених чистиною 2 статті 155 ККУ (статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості, вчинені близькими родичами або членами сім’ї) і частиною 4 статті 153 ККУ (вчинення будь-яких насильницьких дій сексуального характеру, не пов’язаних із проникненням в тіло іншої особи, вчинені щодо особи, яка не досягла чотирнадцяти років, незалежно від її добровільної згоди).

Ґвалтівника засудили до 7 років позбавлення волі.