На Полтавщині в заповіднику затримали браконьєра

Під час патрулювання відділом державної охорони природно – заповідного фонду в ландшафтному заказнику загальнодержавного значення “Білецьківські плавні” затримали чоловіка на моторному човні з мисливською зброєю. Він є діючим членом Кременчуцької міської організації УТМР.

Про це повідомляють у Фейсбуці на сторінці Регіональний ландшафтний парк “Кременчуцькі плавні”

Порушника доставили до  берега, викликано поліцію, і оформлені відповідні документи.

Також нагадують: відповідно до ст. 248 Кримінального кодексу України – незаконне полювання – порушення правил полювання, якщо воно заподіяло істотну шкоду, а також незаконне полювання в заповідниках або на інших територіях та об’єктах природно-заповідного фонду, або полювання на звірів, птахів чи інші види тваринного світу, що занесені до Червоної книги України – караються штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів полювання та всього добутого. Полювання у заповідниках або на інших територіях та об’єктах природно-заповідного фонду, або полювання на об’єкти тваринного світу, що занесені до Червоної книги України, є формальним складом злочину і вважається закінченим з моменту початку полювання незалежно від того, чи були фактично здобуті відповідні мисливські тварини.

Полюванням у смислі статті 248 ККУ слід також визнавати перебування осіб: а) у межах мисливських угідь, у т.ч. на польових і лісових дорогах (крім доріг загального користування), з будь-якою стрілецькою зброєю або з капканами та іншими знаряддями добування звірів і птахів, або з собаками мисливських порід чи ловчими звірами і птахами, або з продукцією полювання; б) на дорогах загального користування з продукцією полювання або з будь-якою зібраною розчохленою стрілецькою зброєю.