У трьох селах Полтавщини відключать газ

16 листопада у зв’язку з проведенням газонебезпечних робіт на газопроводі середнього тиску та заміні обладнання на ШРП у трьох селах Полтавського району не буде газу.

Про це повідомили в АТ “Полтавагаз”.

Відтак, 16 листопада з 6:00 до 14:00 буде припинено розподіл природного газу споживачам с.Бірки, а з 20:00  до 14:00 17 листопада — споживачам с.Тарасівка (Зіньківська ДЕГС).

З 8:00 до 15:00 буде припинено розподіл природного газу споживачам с.Терещенки (Котелевська ДЕГС).

З метою уникнення аварійних ситуацій споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.

Відновлення газопостачання буде проводитися за умови відсутності порушень Правил безпеки систем газопостачання та надання безперешкодного доступу представникам газової компанії до газових приладів і пристроїв.

АТ «Полтавагаз» просить мешканців з розумінням поставитися до ситуації, адже проведення відповідного комплексу технічних заходів необхідне для забезпечення підтримки газопроводів і споруд у належному стані, безаварійної та безперебійної роботи систем газопостачання, а значить безперешкодної та безпечної доставки газу до осель споживачів.