На Полтавщині зухвало пограбували банк

У місті Кобеляки на Полтавщині скоїли замах на вбивство та розбійний напад на директора місцевого відділення одного із банків. Вкрали 1 млн 400 тис. грн.

Подія сталася 13 травня близько 19-ї години на ґанку відділення “Полтава-банку” за адресою пл. Перемоги, 2. Директор відділення підійшов до дверей установи та відкрив двері власними ключами. Чоловік розмовляв по телефону.

Невідома особа в низько надітій чорній шапці здійснила несподіваний напад на потерпілого ззаду, нанісши удар по голові. Непритомного працівника банку нападник затягнув у приміщення. Зв’язав потерпілому скотчем руки і ноги. Зі службового сейфу злочинець забрав 1,4 мільйона гривень.

Зв’язаному директору відділення вдалося натиснути тривожну кнопку. Спрацювала сигналізація. До відділення банку приїхала група державної охорони, але злочинця не було й сліду.

Правоохоронці намагаються розкрити злочин по гарячих слідах. Всіх, хто може допомогти впізнати особу нападника або має інформацію, яка допоможе розкрити пограбування, просять негайно звертатися за номером “102” або за телефонами: