Чи зростуть тарифи на проїзд у Полтаві до 16 гривень

Полтавські перевізники просять владу підняти тариф на проїзд до 16 грн.

Олександр Мамай сказав 23 листопада, що наразі спілкуються з перевізниками аби процес підвищення тарифів відтермінувати:

«Сьогодні я веду конкретні перемовини з усіма без виключення перевізниками і ми рахуємо, для того, щоб як мінімум відтермінувати це підняття тарифів. Найближчим часом це робитися не буде».

Міський голова сказав, що потрібно враховувати зростання тарифів на паливо та карантинні обмеження, які впливають на роботу перевізника:

«Ми теж повинні розуміти, коли газ коштував 12 грн, то зараз коштує 38 грн. Сьогодні в часи пандемії їх штрафують, тому що не можна, щоб люди стояли в маршрутках, тільки сидячі місця. Ми прекрасно розуміємо, що перевізник додатково не довозить певних коштів. Якщо ви звернули увагу, що великі автобуси уже зійшли з маршрутів, тому що вони вкрай збиткові нині». 

Зі слів Олександра Мамая стає зрозуміло, що зростання тарифів – це питання часу. Проте на скільки і коли зросте вартість проїзду наразі невідомо: 

«Я слідкую, як в Києві збираються підняти тариф. Сьогодні мер Києва Віталій Кличко теж відклав це питання до весни. Будемо намагатися протягнути, але ми повинні прекрасно розуміти, що перевізник все одно в душі бізнесмен. Якщо він буде працювати в збиток, то він буде працювати в збиток недовго».