У Миргороді реконструюють історичну будівлю Центру естетичного виховання

У Миргороді триває реконструкція будівлі Центру естетичного виховання. Нині тривають роботи з благоустрою території. По плану вони мають бути завершені до зими. Також робітники виконують внутрішньо-оздоблювальні роботи.

Проєкт реалізують у межах програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”, повідомили у Полтавській ОДА.

Центр естетичного виховання – унікальна будівля 1900 року забудови, яка функціонувала й до цього, але потребувала реконструкції й нових технологічних рішень. Нині тут у дві зміни працюють будівельники: тут уже замінили вікна, двері та покрівлю, обшили гіпсокартоном стіни. 

“Завдяки проєкту Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” вдасться зберегти історичну будівлю та наповнити її змістом. Після реконструкції близько 800 дітей міста зможуть відвідувати в центрі до 20 гуртків”, – сказав Олег Синєгубов.

Тут розмістяться хореографічні, вокальні, театральні, фольклорний, цирковий, декоративно-ужиткового мистецтва гуртки, а також секції МАН за різними напрямами.

Реконструкція об’єкту ведеться на умовах співфінансування: за кошти Європейського інвестиційного банку за Надзвичайною кредитною програмою для відновлення України та з місцевого бюджету.