У місті на Полтавщині через тарифи на проїзд припинили їздити маршрутки

У Лубнах вартість проїзду в приміському громадському транспорті залишиться на рівні 8 грн. Натомість з 25 листопада перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах тимчасово припинять, через невідповідність чинного тарифу.

Про це повідомили у Лубенській міській раді.

24 листопада на черговому засіданні виконавчого комітету Лубенської міської ради розглядали проєкт рішення “Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування по м. Лубни”. Ним передбачалося встановлення тарифів на проїзд по місту Лубни в розмірі 10 грн.

У міській раді повідомили, що зважаючи на звернення громадян, щодо низької платоспроможності населення, неналежного санітарного та технічного стану транспортних засобів та невідповідності розміру тарифу доходам громадян, вказаний проєкт рішення членами виконавчого комітету підтриманий не був.

Нині вартість проїзду по місту залишилася на рівні 8 грн.

Своєю чергою, перевізники повідомили, що з 25 листопада вимушені тимчасово припинити перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах через відсутність коштів та невідповідність чинного тарифу витратам на перевезення.

Перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах здійснюватимуться у звичному режимі.