У Кременчуці зростуть тарифи на проїзд в громадському транспорті

Із 1 грудня вартість разової поїздки  у тролейбусі та комунальному автобусі становитиме 8 гривень. Щодо  громадського транспорту приватної форми власності, то проїзд у маршрутці становитиме 10 гривень, а у автобусах, які здійснюють пасажироперевезення в звичайному режимі, – 8 гривень.

Таке рішення 26 листопада 2021 року ухвалили на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

Причиною коригування тарифів на пасажироперевезення в міському громадському транспорті стало значне підвищення вартості автомобільного газу, електроенергії та дизельного палива. За інформацією керівника управління транспорту Руслана Івашини,  за останні місяці для Кременчуцького тролейбусного управління вартість електроенергії зросла до  60%, а дизельного палива, яким заправляють комунальні автобуси, –  на 25%.

Тож наразі у автотранспортних підприємств, які працюють на ринку пасажироперевезень міста,  склалася непроста ситуація – через вищевказані чинники вони працюють збитково.  Коригування тарифів на проїзд у громадському транспорті є вимушеною мірою – лише це дозволить зберегти регулярні пасажироперевезення в місті та забезпечити безперебійну роботу транспорту.

Щодо перевезення пільгових категорій населення, то вони зберігаються як у комунальному, так і у приватному транспорті і діятимуть на тих самих умовах, що і до цього часу.