У Кременчуці натовп підлітків побив двох чоловіків

Сьогодні вночі у Кременчуці на бульварі Пушкіна, 21 сталося масове побиття двох містян, мешканців даного будинку. За словами очевидців, підлітки орендували квартиру на добу для тусовки.

Постраждалі вийшли до компанії на вулицю зробити зауваження не кидати недопалки з балкону на прибудову у їх будинку. До словесної перепалки з хлопцями долучилася велика компанія підлітків (близько 20 чоловік) та побила їх до втрати свідомості.

«Підлітки орендували квартиру на добу для тусовки. Турбота про майно сусідів коштувала двом чоловікам дуже дорого. Компанія швидко вийшла на вулицю та гуртом звалила чоловіків на асфальт. Били ногам по голові, по обличчю. На допомогу вибігли люди, але зупинити побиття не вдавалося. Побиття припинилося, коли жертви втратили свідомість. Ця ситуація страшна, бо показує рівень агресії серед молоді та безвідповідальнсть підприємця, який цю квартиру сдає в оренду», – пишуть містяни-очевидці.

Приїхали швидка та поліція. Більшість «героїв» розбіглися, але частині з них довелося повернутися за речами у зйомну квартиру. Коли повернулись, були затримані.