Антисанітарія, кишкова паличка та продукти невідомого походження: у Полтаві прикрили роботу виробництва напівфабрикатів

Після позапланової перевірки СК «Кропкрафт-груп», де здійснюється виробництво та введення в обіг домашніх напівфабрикатів ТМ «Галя Балувана», Держпродспоживслужба припинила роботу виробництва та вилучила 300 кг м’яса.

Про це йдеться на сайті Держпродспоживслужби.

Підприємство знаходиться у Полтаві за адресою вул. Європейська, 65 та вул. Станіславського, 14/2.

Фахівці Держпродспоживслужби виявили на підприємстві антисанітарію та недотримання товарного сусідства.

“Контейнери з харчовими відходами, будівельні матеріали зберігаються разом з овочами, крупами та панірувальними сухарями, а це спричиняє перехресне забруднення! Яйця курячі зберігаються у ящиках на підлозі, без дотримання температурно – вологісного режиму. У цеху повно мух та молі”, – йдеться у повідомленні.

Окрім цього, представники підприємства не надали перевірці жодного документа на м’ясо, рибу та інші харчові продукти, які використовується як інгредієнти для виготовлення пельменів, хінкалі, котлет, фаршированих перців та голубців, а також інформації про підприємства, з яких вона отримана. А у відібраних зразках за результатами лабораторних досліджень виявили бактерії групи кишкової палички.

Роботу підприємства Держпродспоживслужба призупинила з 1 грудня. У підприємства є 10 робочих днів для того, щоб усунути виявлені порушення вимог законодавства і провести коригувальні дії. Опісля із черговою перевіркою до них приїдуть представники Держпродспоживслужби.