У Полтаві планують побудувати Палац боротьби та боксу

Поруч з дитячо-юнацькою школою №3 з плавання, що у центрі Полтави, планують побудувати Палац боротьби та спорту.

На засіданні комісії Полтавської обласної ради з питань ЖКГ, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку 6 грудня депутати розглянули питання “Про прийняття об’єкту незавершеного будівництва за адресою м. Полтава, вул. Європейська, 11а відповідно до проєкту “Реконструкція Комунального закладу “Полтавська дитячо-юнацька школа №3 з плавання” по вул. Європейська, 9а у м. Полтава з добудовою спортивної зали” у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області”.

“Є звернення голови Полтавської ОДА, міської ради про передачу даного об’єкта. ОДА звертається до обласної ради з проханням прийняти даний об’єкт на баланс Департаменту будівництва з подальшою експлуатацією”, – зазначив начальник управління майном Полтавської обласної ради Сергій Сагайдачний.

Перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін додав, що на цьому місці планують створити Палац боротьби та боксу.

“Цей об’єкт внесений до державної програми Офісу Президента щодо підтримки вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних інтернатів. Він закладений у програму фінансування. Там планується збудувати Палац боротьби та боксу. Це буде триповерхова будівля для адмінкорпусу і поруч двоповерхова для спортзалу. Прошу розглянути питання, щоб навесні наступного року розпочали будівництво. Варто створити сучасні арени для тренування і виступів наших спортсменів”, – розповів Дмитро Лунін.

Він також додав, що після завершення будівництва, депутати зможуть вирішити, чи передавати цей об’єкт місцевій владі, чи залишити в обласній власності.