У Полтаві перевірили дотримання карантинних вимог у громадському транспорті

У Полтаві перевірили дотримання карантинних вимог у громадському транспорті

Минулого тижня, з 29 листопада по 3 грудня, у Полтаві перевірили дотримання автомобільними перевізниками протиепідемічних вимог.

Як повідомили в Управлінні інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської ОДА, обласна робоча група здійснювала контроль на автобусних зупинках та автостанціях у Полтаві.

Провели п’ять перевірок транспортних засобів на відповідність дотримання автомобільними перевізниками законодавства про автомобільний транспорт та протиепідемічних заходів під час перевезення пасажирів. Робоча група перевірила 251 транспортний засіб та склала 12 актів.

Особливу увагу робоча група звертала на дотримання автомобільними перевізниками рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19). Ідеться про:

– наявність в салоні транспортного засобу інформаційних матеріалів про необхідність використання засобів індивідуального захисту для користування автомобільним транспортом;

– наявність у транспортному засобі інформаційних матеріалів для пасажирів про заходи профілактики коронавірусної хвороби (СOVID-19).

–  наявність у водія респіратора або захисної маски;

– кількість пасажирів не більше, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб;

Також перевірили дотримання договірних умов, зокрема наявності необхідних документів на обслуговування маршрутів; технічного стану; комплектності, зокрема наявності в належному стані аптечок і вогнегасників.