У Миргороді визначили переможців “Людина року”

Цьогоріч переможців визначали в таких номінаціях: “Професіонал року”, “Досягнення року”, “Учень року”, “Спортивна подія року”, “Активна громадська діяльність”, “Премія ім. Антона Шевченка”.

Найкращих обрали на засіданні журі відкритого рейтингу популярності “Людина року – 2021”, повідомили у Миргородській міській раді.

Відповідно до Положення про проведення рейтингу популярності, прийом матеріалів на присвоєння звання “Людина року-2021” та літературно-мистецьку премію ім. Антона Шевченка тривав до 7 грудня. Вже 9 грудня відбулося засідання журі, на якому і визначили цьогорічних переможців у заявлених номінаціях.

Голова журі конкурсу – секретар Миргородської міської ради Олександр Гуржій ознайомив членів журі з претендентами на звання “Людина року-2021”, зачитав всі матеріали, які надійшли до розгляду. Детально обговоривши всі кандидатури, журі визначилися із цьогорічними переможцями. Їхні імена назвуть на урочистій церемонії нагородження переможців відкритого рейтингу популярності “Людина року-2021”, що відбудеться 24 грудня 2021 року з дотриманням умов карантинних обмежень.