У Миргороді чоловік зберігав півкілограма наркотиків у власному гаражі

Протидія наркозлочинності – один із пріоритетів діяльності правоохоронців Полтавщини. Насамперед, увагу зосереджено на незаконному розповсюдженні та вилученні з обігу наркотичних засобів у великих і особливо великих розмірах. Як приклад, у Миргороді за місцем проживання 42-річного місцевого мешканця вилучено понад півкілограма канабісу.   

Читайте також – На Полтавщині за день від COVID-19 померло 8 людей

Особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено, чоловік  для власного вживання зберігав у сухому подрібненому стані в гаражі у паперових згортках та картонних коробках. Правоохоронцями також виявлено саморобний пристрій для куріння.  

Наразі особі повідомлено про підозру в незаконному виготовленні придбанні, зберіганні, перевезенні наркотичного засобу без мети збуту у великих розмірах (ч. 2 ст. 309 КК України).

За процесуального керівництва Миргородської окружної прокуратури досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Миргородським районним відділом поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області. 

Довідково: цьогоріч правоохоронними органами Миргородського району здійснювалося досудове розслідування у понад 70 кримінальних правопорушеннях, у 58 з яких до суду передано обвинувальні акти, щодо незаконного виробництва, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту (ст. 309 КК України).