Нелюд побив собаку молотком та викинув помирати на смітник

На Полтавщині у жорстокому поводженні з твариною підозрюють 56-річного чоловіка – він побив і викинув на смітник свого собаку.

Інцидент стався у м. Глобине після спричинення твариною шкоди домашньому господарству. На власному подвір’ї господар молотком завдавав удари по голові собаці, поки останній не втік. Наздогнавши його біля спортивного майданчика, зловмисник продовжив бити тварину та у подальшому вкинув у полімерний мішок і відніс на смітник.

Читайте також – У Миргородському районі під час пожежі загинув чоловік

Два дні собака стікав кров’ю. Його знесиленого виявили правоохоронці та відвезли до ветеринарної клініки. Наразі пес перебуває під наглядом ветеринарів.

Дії особи кваліфіковано за ч. 1 ст. 299 КК України (жорстоке поводження з твариною, що належить до хребетних, якщо такі дії призвели до тілесних ушкоджень тварини).

За процесуального керівництва Глобинської окружної прокуратури досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється відділом поліції № 1 Кременчуцького районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області.