Полтавський лікар уникнув покарання за підробку даних про вакцинацію

8 грудня Лубенський міськрайонний суд виніс рішення щодо сімейного лікаря Володимира Білоконя, який у вересні цього року вніс неправдиві дані про вакцинацію своєї пацієнтки. Про це повідомляє “Полтавщина” посилаючись на реєстр судових рішень та сайт суду.

Читайте також – У Кременчуці збільшилась захворюваність на ГРВІ серед дітей

Але справу закрили, аргументуючи тим, що лікар співпрацював зі слідством та визнав свою провину.

Згідно з матеріалами справи сімейний лікар Володимир Білокінь вніс до медичної бази дані про те, що його знайома пройшла вакцинацію від COVID-19, хоча не отримувала відповідних щеплень. 18-го вересня лікар зайшов до свого кабінету у системі «Нelsi» та записав в електронній декларації жінки, що вона пройшла курс вакцинації від коронавірусної хвороби. Ці дані він затвердив своїм електронним підписом. Саме за ці дії правоохоронці 11 листопада відкрили кримінальне провадження.

На судовому засіданні Білокінь подав заяву з проханням звільнити його від кримінальної відповідальності за те, що він повністю визнав свою провину та співпрацював зі слідством. Суддя Василь Даценко вирішив звільнити сімейного лікаря від кримінальної відповідальності, а відповідне кримінальне провадження закрити.