Синєнгубов покинув посаду голови Полтавської ОДА – офіційно

Сьогодні Кабінет Міністрів затвердив  кандидатуру Синєгубова на посаду голови Харківської ОДА. Про це повідомив сам голова ПОДА у своєму телеграм-каналі.

Читайте також – У Кременчуці сталась ДТП – легковик злетів з дороги та протаранив дерево

Дякую за підтримку та довіру! Прекрасно розумію, що це велика відповідальність. Я знайомий із ситуацією на Харківщині, знаюся на проблемах, які накопичилися. Маю позитивний досвід роботи в Полтавській ОДА, тому імплементуватиму його, враховуючи особливості Харківської області, – прокоментував цю інформацію сам Синєгубов.

Він зауважив, що за два роки роботи на Полтавщині  вдалося зробити чимало, було організовано ефективну роботу в облдержадміністрації.

Ми прийняли Стратегію розвитку області – це комплексний документ із чіткими цілями, завданнями – добудували та запустили ті об’єкти, в реалізацію яких уже ніхто не вірив; гідно пройшли всі хвилі коронавірусу; наростили темпи вакцинації до одних із найкращих показників у країні. Крім того, нам вдалося суттєво покращити ситуацію з дорогами. Також запланували низку проєктів, які позитивно впливатимуть на розвиток області. Впевнений, що команда не зменшить темп і далі працюватиме для полтавців, – зазначив Синєгубов.