Як правильно обрати червону ікру – поради експертів

Червона ікра – традиційний делікатес на новорічному столі, однак цінники на продукт поповзли догори.

Серед різновидів пакування ікри, варто віддавати перевагу скляній тарі, адже так можна роздивитися продукцію.

“Перше, що хочу сказати, якісна ікра, якісний продукт не може коштувати дешево. Та продукція яка коштує близько 300 гривень, і до 200 гривень. Вони за своїм складом, особливостями суттєвих відмінностей не мають. Єдину перевагу має продукція розфасована у скляну тару”, – повідомила доцент кафедри товарознавства ПУЕТ Олена Горячова.

На полицях магазинів є й дешевша ікра.

Цей продукт також належати до ікряних товарів, однак самої ікри тут 37 відсотків. Все інше це допоміжна сировина: майонез, сіль та інші добавки.

“Серед зразків, які ми бачимо перед собою, як би це дивно не звучало, два зразки вироблені в Німеччині, три зразки вироблені із сировини, яка надійшла зі США, і ще три – у Київській області. З високою ймовірністю, всі ці зразки вироблені із замороженої сировини, тому що традиційно на ринок України ікра потрапляла з РФ виловлена на Камчатці”, – сказала доцент кафедри товарознавства ПУЕТ Олена Горячова.

В Україну червона ікра імпортується на 80 відсотків. Попит на делікатес зростає перед новорічними святами, а це впливає на ціну.

“Більшість того продукту, який виробляють в Україні йде на експорт, зокрема в Кувейт, там де вона має високий попит. І ціни внутрішнього ринку нашого також підтягуються до цін світових, а вони достатньо високі”, – повідомила економістка Світлана Прасолова.

Високі ціни на делікатес триматимуться до середини січня 2022 року. Після цього, в міру зниження попиту на продукт, буде знижуватися й ціна.