У Миргородському районі поліцейські та волонтери допомогли багатодітній родині

Напередодні свята поліцейські дізналися, що в селі Дібрівка Миргородської міської тергромади у невеличкому будинку мешкають п’ятеро дітей, двоє з яких мріють про власне спальне місце. Тож правоохоронці, заручившись підтримкою волонтерів з Кременчука, підшукали містке двоярусне ліжко й подарували його діткам до Дня Святого Миколая. 

Голові родини Олександрові та його дружині Ользі доводиться багато працювати, щоб двом дівчатам й трьом хлопцям (віком від 6 до 15 років) було затишно й тепло в родинній оселі. Однак завжди бувають речі, яких дуже не вистачає… Як, приміром, ліжечок.

Ірина Москаленко, очільниця відділу ювенальної превенції поліції області, зазначила: «Такі люди, як Олександр та Ольга, надихають на активні звершення. Не зважаючи на життєві обставини, вони роблять все від них залежне (ба навіть більше), щоб у їхніх дітей було все необхідне. Спільно з волонтерами ювенальна поліція та поліцейські офіцери Миргородської міської громади вирішили зробити цим прекрасним людям до свята Миколая сюрприз, що дійсно принесе користь родині». 

Нове ліжко та солодощі прийшлися дітлахам до вподоби. Придбання вже випробували та поставили найвищу оцінку!!!

Щиро вдячні за допомогу волонтерам, які без вагань відгукнулися на пропозицію. Ваша добра справа, яка зробила цю родину трішки щасливішою, неодмінно повернеться вам добром!