У Миргородській громаді відкрили оновлену танцювальну студію

У Петрівці Миргородської територіальної громади оновили приміщення у сільському клубі, де відтепер буде студія танцю.
Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Читайте також – У центрі Кременчука сталась ДТП – зіткнулись таксі та автівка патрульних

Проєкт з облаштування студії є ідеєю Петрівцівських школярів. Вони свого часу перемогли на всеукраїнському конкурсі “Підйом”, що організував благодійний фонд “Повір у себе” генерального директора холдингу Віктора Іванчика. Допомагала дітям бібліотекар Віталіна Кропивна.

“Як розповіла бібліотекар Віталіна Кропивна, яка допомагала дітям, за перемогу у конкурсі від фонду передбачалося 30 тисяч гривень, ще 50 тисяч пообіцяли спонсори. Коли ж приступили до реалізації першочергового задуму, з’ясувалося, що цього буде замало для повноцінного оновлення морально застарілого приміщення в сільському клубі. Зрештою, увесь проєкт обійшовся у понад 400 тисяч гривень”, – йдеться у повідомленні.

У приміщенні провели повний демонтаж колишнього холу. Встановили сучасні металопластикові вікна та вхідні двері, зробили електропроводку, здійснили внутрішні роботи та облаштували системи освітлення та опалення. 

Начальник відділу культури Лариси Педченко повідомила, що займатися в оновленому приміщенні зможуть не лише діти, а й дорослі. Вже найближчим часом там запрацюють заняття з танців, фітнесу та проводитимуть інші спортивно-розважальні і культурні заходи.