У Миргордському районі водій їздив з підробними документами

Чоловіка викрили у використанні сфальшованого водійського посвідчення у листопаді цього року працівники сектору реагування патрульної поліції відділення поліції № 3 Миргородського райвідділу. Автомобіль, під керуванням 27-річного жителя Миргородського району, зупинили на одній з вулиць селища Велика Багачка за порушення Правил дорожнього руху. 

Як зазначив Богдан Бовкун, начальник слідчого відділу Миргородського райвідділу поліції, факт підробки водійського посвідчення поліцейські виявили під час оформлення адміністративного матеріалу. Він повідомив: «У процесі досудового розслідування, розпочатого за процесуального керівництва Миргородської окружної прокуратури, дізнавач з’ясував, що у жовтні 21-го року фігурант замовив документ, що підтверджує право на керування транспортним засобом категорії «В», через мобільний месенджер. Невідповідність вилученого посвідчення бланкам документів, які знаходяться в офіційному обігу, підтвердив висновок судової технічної експертизи». 

Чоловіка обвинувачують у пособництві в підробленні посвідчення водія, яке видається визначеною державною установою та надає відповідні права особі, яка його використовує (ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 358 Кримінального кодексу України), а також у використанні завідомо підробленого документа (ч. 4 ст. 358).

16 грудня, за погодженням з процесуальним керівником, обвинувальний акт спрямовано до суду для розгляду справи по суті.