У Полтаві чоловік підпалив 8 автомобілів

Поліція закінчила розслідування справи підпалу автомобілів на Леваді та передала матеріали до суду

Прокуратура Полтавської області скерувала обвинувальний акт стосовно чоловіка, який заради забави підпалив 8 автомобілів на Леваді, чим завдав збитків на 1 млн грн. Про це повідомила прес-служба прокуратури Полтавської області.
За словами фахівців, підпалені були 5 автомобілів: ГАЗель, Chevrolet, Fiat, Daewoo Sens, Volkswagen Tiguan. Шостий — Skoda Octavia — загорівся, коли на нього перекинулося полум’я від сусіднього Volkswagen. Всі машини були припарковані не на стоянках, а поблизу будинків.

Як зазначила прокуратура, окрім шести названих вище автомобілів, наступної ночі, обвинувачений підпалив ще два — також у Подільському районі. Загалом з восьми автомобілів вщент згоріли три. Так Віталій Кравченко завдав збитків на понад 1 млн грн.

За даними реєстру судових рішень, 30 травня прокуратура Полтавської області затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт стосовно дій Віталія Кравченка. Чоловіка звинувачують в умисному пошкодженні чужого майна шляхом підпалу, що заподіяло шкоду у великих розмірах (ч.2 ст.194 ККУ). Йому загрожує від 3 до 10 років ув’язнення.

Додамо, що у справі 7 офіційних потерпілих. Найімовірніше, усі вони вимагатимуть відшкодування збитків.