На Полтавщині підняли ціну на проїзд в громадському транспорті

Сьогодні, 26 січня, під час засідання виконкому Лубенської міської ради ухвалили рішення про здорожчання проїзду. Про це стало відомо із трансляції засідання виконавчого комітету.

На засіданні Лубенського міськвиконкому розглянули питання «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міських автобусних маршрутах загального користування по м.Лубни», в якому йшлося про здорожчання вартості перевезення пасажирів з 8 грн до 10 грн.

«За» здорожчання тарифу проголосували 24 члени міськвиконкому. «Проти» — один. «Утрималися» від голосування 2 члени виконавчого комітету.

Перший заступник Лубенського міського голови Олег Соболєв, під час засідання виконкому, наголосив, що здорожчання вартості проїзду обумовлене залученням нових перевізників до Лубен. Також заступник зазначив, що школярі й надалі будуть платити за користування громадським транспортом по 8 грн:

«Діти, що їздять до школи, як їздили по 8 грн так і будуть їздити по 8 грн. На засідання міськвиконкому були поставлені питання щодо розірвання договорів (з перевізниками, — ред.). Перевізники розуміють, що договори будуть розірвані. А наступним поставили питання щодо встановлення тарифу. Як буде об’явлений знову конкурс, — то на тариф 8 грн мало хто зайде і ми будемо дуже довго шукать саме тих людей, які поїдуть по 8 грн».