Побив дружину – заплатив 640 гривень штрафу – на Полтавщині суд покарав чоловіка, який побив дружину

Нещодавно Кременчуцький районний суд Полтавської області під головуванням судді Олександра Колотієвського розглянув у відкритому підготовчому судовому засіданні в м. Кременчуці матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом за фактом вчинення кримінального проступку передбаченого ч. 1 ст.125 КК України, тобто нанесення умисного легкого тілесного ушкодження.

Про це йдеться у вироку суду, який розміщено у Єдиному реєстрі судових рішень.

Так, раніше не судимий уродженець  м. Коростишів Житомирської області, 24 серпня 2021 року близько 22:00 години разом зі своєю дружиною знаходився за місцем їх спільного проживання. Між ними розпочалася сварка.

Чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп`яніння, підійшов до дружини та схопивши її руками то за волосся, то за її руки почав штовхати та умисно наніс декілька ударів долонею руки, які прийшлись в область обличчя.

В результаті умисних протиправних дій обвинуваченого, відповідно висновку експерта, завдав потерпілій тілесні ушкодження у вигляді: двох синців на правому стегні в нижній третині, на верхній повіці лівого ока, трьох синців в середній третині лівого стегна, на зовнішній поверхні середньої третини лівого плеча, в нижній третині лівого передпліччя по зовнішній поверхні, в середній третині лівого передпліччя по задній поверхні, в верхній третині лівого передпліччя, на тильній поверхні лівого променево-зап`ясткового суглобу з переходом на тильну поверхню лівої кисті, на тильній поверхні правої кисті у основи 1-го та 2-го пальців, на долонній поверхні правого променево-зап`ясткового суглобу; саден на правій щоці, в проекції кута нижньої щелепи справа, в правій завушній ділянці, чотирьох саден на спині справа в проекції правої лопатки, які утворились від неодноразової дії тупих, твердих предметів, індивідуальні властивості яких в ушкодженнях не відтворились, можливо в указаний термін, і за ступенем тяжкості відносяться до легких тілесних ушкоджень.

Обвинувачений   у судовому засіданні вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення визнав повністю.

Суд визнав обвинуваченого винним   у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України і призначити покарання у виді штрафу в розмірі 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 680 гривень.

Вирок набрав законної сили.