На Полтавщині чоловік обікрав товариша по чарці

Нещодавно Кременчуцький районний суд Полтавської області під головуванням судді Світлани Клименко розглянув у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження  по обвинуваченню раніше не судимого уродженця м.Дружківка Донецької області, у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч.1 ст.185 (Крадіжка)КК України

Про це йдеться у вироку суду, який розміщено у Єдиному реєстрі судових рішень.

На початку лютого 2021 року в обідній час, обвинувачений, перебуваючи за місцем проживання потерпілого, під час розпиття з ним спиртних напоїв, побачив на столі мобільний телефон та вирішив його викрасти.

Чоловік з корисливих мотивів, скориставшись відсутністю власника та інших сторонніх осіб, викрав мобільний телефон «Samsung» вартістю 3 тис 975 грн., зник з місця злочину та розпорядився викраденим на власний розсуд, спричинивши потерпілому матеріальну шкоду на вказану суму.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні кримінального проступку за наведених вище обставин визнав в повному обсязі.

Суд  визнав  обвинуваченого винуватим у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч.1 ст.185 КК України, призначивши покарання у виді обмеження волі на строк 1 рік.

Відповідно до ст.75 КК України звільнити засудженого  від відбування призначеного судом покарання з випробуванням та іспитовим строком тривалістю 1 (один) рік.

Вирок набув законної сили.