Вбивство на миргородському курорті: винуватець отримав 15 років позбавлення волі

Суд виніс вирок чоловікові, який вбив жінку на курорті у Миргороді. Він отримав покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.

Октябрський райсуд Полтави виніс вирок чоловікові, який у серпні вбив жінку на миргородському курорті. 23 серпня тіло 37-річної жінки на території курорту “Миргород” виявив майстер теплових мереж.

Згодом чоловіка, якого підозрювали у вбивстві жительки Миргорода,затримали поліцейські.

У Єдиному державному реєстрі судових рішень вказано, що інформація з вироку заборонена для оприлюднення.

Проте, за номером кримінального провадження ми знайшли попередні ухвали Миргородського міськрайонного суду в цій справі. Згідно з ними, 19 серпня близько 23:00 чоловік, перебуваючи на чергуванні з охорони території “Миргородкурорт”, в стані алкогольного сп’яніння, поблизу кафе “Едем” зустрів жінку й познайомився з нею.

Близько 00:00 на зупинці громадського транспорту навпроти вказаного закладу чоловік запропонував їй вступити в статеві відносини. На що жінка відмовила й між ними виник конфлікт.

Надалі охоронець схопив жінку під руки проти її волі та відтягнув за зупинку. Чоловік тричі вдарив її по голові. Жінка втратила свідомість і впала навзнак назад.

В результаті нанесених ударів вона померла. Згідно з лікарським свідоцтвом, смерть настала внаслідок крововиливу у мозок, тупої травми голови.

З метою приховання трупа охоронець переніс його до колодязя теплотраси на території “Миргородкурорт”. Чоловік відкрив кришку люка й вкинув туди тіло.

У колодязь він також вкинув жіночу сумку з особистими речами жінки й закрив кришку люка. Слідчий також зазначав, що чоловік викрав ювелірні вироби та гроші вбитої.

У прес-службі суду повідомили, що його визнали винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених п.10 ч.2 ст.115 (вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, поєднане із зґвалтуванням), ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 152 (закінчений замах на зґвалтування, тобто статеві зносини із застосуванням фізичного насильства, що спричинило особливо тяжкі наслідки) та ч.1 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Йому призначили покарання у вигляді позбавлення волі на строк 15 років.

Вирок не набрав законної сили та може бути оскаржений до Полтавського апеляційного суду.