За день на Полтавщині виявили чотирьох потопельників

У Полтаві та Кременчуцькому районі потонули четверо людей.

16 червня на Полтавщині з водойм дістали тіла чотирьох людей. Про це повідомила прес-служба Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області.

О 8:45 в селі Омельник Кременчуцького району місцеві жителі дістали з річки Псел тіло 27-річного чоловіка. Його направили до бюро судово-медичної експертизи Кременчуцької міської лікарні для встановлення причини смерті.

О цій годині в Автозаводському районі Кременчука працівники водолазно-рятувальної станції вилучили з річки Сухий Кагамлик тіло 47-річного чоловіка. Його направили до БСМЕ Кременчуцької міської лікарні для встановлення причини смерті.

О 18:52 в Полтаві поблизу вул. Низової місцеві жителі дістали з Ворскли тіло громадянина Ємена. До приїзду швидкої чергове відділення третьої Державної пожежно-рятувальної частини надавало йому першу домедичну допомогу, проте швидка констатувала смерть чоловіка. Тіло направили до відділення БСМЕ першої міської клінічної лікарні для встановлення причини смерті.

О 19:10 в селі Максимівка Кременчуцького району працівники водолазно-рятувальної станції вилучили з Дніпра тіло 20-річного чоловіка. Його направили до відділення БСМЕ Кременчуцької міської лікарні для встановлення причини смерті.