На Полтавщині затримали на хабарі військового комісара

7 лютого слідчий підрозділ обласного управління поліції Полтавщини, за процесуального керівництва Полтавської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону, за оперативного супроводження УСБУ в Полтавській області, затримав одного із військових комісарів, який вимагав та отримав неправомірну вигоду. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Полтавської області.

Неправомірна вигода передбачалася в розмірі 10 тисяч гривень від громадянина за не притягнення останнього до адміністративної відповідальності. Поліція розслідує кримінальне провадження.
 

«У рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії. Наразі фігуранта затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу», – повідомив Сергій Рекун, заступник начальника поліції Полтавщини.

За дане корупційне правопорушення Кримінальний кодекс України передбачає від п’яти до десяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.