Під час пожежі в багатоповерхівці загинула людина

До Кременчуцького райуправління поліції Полтавщини 7-го лютого надійшла інформація про пожежу в багатоповерхівці в мікрорайоні Молодіжний. Рятувальники протягом кількох годин ліквідували пожежу на 3-му поверсі однієї із квартир. Поліція розпочала розслідування.

Отримавши інформацію про пожежу, на місце події негайно прибула слідчо-оперативна група поліції Кременчука,  рятувальники та медики. Працівники ДСНС провели евакуацію мешканців будинку та приступили до ліквідації пожежі.  Протягом доби на місці пожежі працювали як рятувальники, так і комунальні служби. Адже доступ до квартири був обмежений, а квартира – завалена речами. 

Зранку, 8-го лютого, під час повторного огляду помешкання виявлено обгоріле тіло ймовірно мешканки квартири. На місці працюють слідчі та судово-медичний експерт.  Тіло загиблої направлено на експертизу для встановлення причини смерті.

Сергій Рекун, заступник начальника поліції Полтавщини, повідомив: «За даним фактом слідчим підрозділом поліції, під процесуальним керівництвом Кременчуцької окружної прокуратури, розпочато кримінальне провадження за кваліфікуючими ознаками частини 2 статі 270 Кримінального кодексу України (Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, якщо воно спричинило виникнення пожежі і спричинило загибель людей, майнову шкоду в особливо великому розмірі або інші тяжкі наслідки). Причини та обставини пожежі й загибелі людини наразі встановлює слідство».