Сергій Каплін зібрав 10 тисяч підисів полтавців

Понад 10 тисяч підписів вже зібрав народний депутат України Сергій Каплін у боротьбі із загальнобудинковими лічильниками. Нардеп продовжує зустрічатись із земляками, які – проти встановлення загальних вузлів обліку. Цього разу зустрічі відбулись в мікрорайоні Левада.

Пенсіонерка Ольга Горішня проживає за адресою бульвар Богдана Хмельницького, 5. В їхній  багатоповерхівці стоїть загальнобудинковий лічильник на тепло. В січні мешканці використали більше норми. Через це в пенсіонерки утворився борг.

Ольга Горішня, мешканка будинку по бульвару Б.Хмельницького, 5

– Лічильник, який стоїть у підвалі на тепло, використав більше газу, чим положено по ліміту на субсидію. І тепер мені потрібно доплатити 633 гривні. Із чого? В мене пенсія – 1700. Він використав чи не використав цю різницю, розкидали на всіх, є в тебе кошти, чи нема.

Ольга Горішня, як і інші мешканці сусідніх будинків, – проти встановлення таких лічильників. Свою позицію вони постійно повідомляють помічниці народного депутат Сергія Капліна. 

Вікторія Хрістова-Синявська, заступник голови Подільської в м.Полтава ради

– Сьогодні мешканці цього будинку запросили нас на зустріч сказати «ні» загальнобудинковим лічильникам. Люди проти цього, проти, щоб вони сплачували більше того, скільки потрібно. Люди вже це не можуть пережити, тому вони згодні виходити, блокувати, відстоювати свої права, тому що в них за комунальні послуги забирають останнє.

На зустріч з мешканцями прийшов і сам народний депутат України Сергій Каплін. Він повідомив свою позицію та можливі шляхи її вирішення. 

Сергій Каплін, народний депутат України

– Ми зараз збираємо дуже активно підписи, вдень ми проводимо по 6-7 зустрічей в дворах для того, щоб максимальну кількість людей мобілізувати, зібрати підписи. І через міську раду, бо це регуляторний акт заблокувати. Через подання в Конституційний суд.  Ну і, звичайно, через зміни в законі, який буде передбачати, що без Вашої згоди загальнобудинкових лічильників ставити не будуть.

Того ж дня нардеп зустрівся з мешканцями будинку по вулиці Небесної Сотні, 91. Вони також не підтримують встановлення загальних вузлів обліку. 

Володимир Трофименко, мешканець будинку по ву.Небесної Сотні, 91

– Я за те, щоб лічильники не встановлювали. Чому я за когось повинен платити? У когось вода бігтиме цілий день, а я економлю. Я згоден вийти на акції протесту, щоб не ставляли лічильник.

Наразі командою Сергія Капліна вдалося зібрати понад 10 тисяч підписів полтавці. 

Сергій Каплін, народний депутат України 0675407096

– Ми створюємо сьогодні потужну команду, базу даних із десятки тисяч номерів, ці люди по першому зову прийдуть підтримувати цю боротьбу. Збирайте підписи, це сьогодні найголовніше, записуйте там свої телефони, залишайте це у червоних наметах по всьому місту, або у нашій приймальні по провулку Ломаний, 1 А. І давайте разом з Вами переможемо монополістів, давайте не дозволимо сьогодні на горло простим людям. 

Наразі нардеп веде перемовини з керівництвом держави щодо вирішення цієї проблеми.