На Полтавщині формують новий підрозділ Збройних сил України

У Полтавській області розпочалося формування нового підрозділу Збройних сил України – стрілецького батальйону. Його основним завданням буде оборона Полтавської області.

Такі заходи проводять у рамках загальної мобілізації, повідомили на фейсбук-сторінці Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. 

“Усі охочі стати на захист Полтавщини можуть, як і раніше, звернутися до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання, або відразу до Полтавського об’єднаного міського ТЦК та СП”, – йдеться у повідомленні.

У Полтаві звертатися: Полтавський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки: м. Полтава, вул. Шевченка 78А, 36039, (053) 260 81 89, (053) 256 27 92.

На Полтавщині вже укомплектовано до штатної чисельності воєнного часу підрозділи територіальної оборони, які вже приступили до виконання своїх функціональних завдань. Вони протидіють диверсійно-розвідувальним силам, беруть участь у здійсненні заходів правового режиму воєнного стану, забезпечують заходи громадської безпеки і порядку в населених пунктах, охороняють та обороняють важливі об’єкти і комунікації, встановлюють і виконують завдання на блок-постах Полтавщини тощо.